Interviu su „Lietuvos Ledi 2015″ laimėjusia LSU studente

Interviu su „Lietuvos Ledi 2015″ laimėjusia LSU studente

„Lietuvos Ledi 2015″ nugalėtoja Rolanda Rainytė

2015-tais metais Tarptautinė Studentų Diena buvo švenčiama lapkričio 12 dieną. Šventinę nuotaiką šią dieną sukūrė įvairios pramogos studentams bei  TSD tradicija tapęs renginys – „Lietuvos Ledi 2015“ rinkimai, kurie praūžė klube „Gargaras“. Rinkimuose mūsų universiteto studentė –pirmakursė Rolanda Rainytė – apgynė mūsų universiteto garbę ir dar kartą visiems įrodė, jog Lietuvos sporto universitetas turi šauniausias studentes. Norėdami sužinoti apie renginio užkulisius iš pirmų lūpų, apklausėme ją ir dalinamės atsakymais.

 1. Kas tave paskatino dalyvauti „Lietuvos Ledi 2015“ rinkimuose?

  Šio renginio laukiau visus metus dėl keletos priežaščių. Viena iš jų yra ta, jog esu žmogus, kuris mėgsta išbandyti visas savo galimybes įvairiausiose srityse, tad tokie renginiai man labai patinka. Sužinojusi apie „Lietuvos Ledi“ rinkimus pagalvojau: „Kodėl gi nepabandžius?“. Žinoma, tėvai, draugai bei artimiausi žmonės labai tikėjo manimi ir skatino sudalyvauti šiame renginyje.
 2. Kaip nusprendei dalyvauti šiuose rinkimuose, ar nebijojai konkurencijos?

  Jau prieš metus buvau nusprendusi, kad noriu sudalyvauti šiame renginyje, kai “Lietuvos Ledi 2014” pamačiau, kaip viskas vyksta iš arti. Tuomet žinojau, jog manęs niekas nesulaikys.
  Į renginį mane lydėjo drąsa ir ryžtas laimėti. Taip pat geras laiko praleidimas, noras įrodyti sau, kad sugebėsiu. Konkurencijos bijojau, tai yra natūralu, juk einant į bet kokį konkursą konkurencija yra didžiausia baimė.
 3. Ar spėjai susipažinti su visomis konkurentėmis? Kokią nuomonę apie jas susidarei?

  Su konkurentėmis nelabai spėjome susibendrauti, nes laiko kartu praleidome nedaug, o ir pasiruošimas konkursui truko tik mėnesį. Tačiau pagal tai, kiek teko jas pažinti, jos buvo draugiškos ir paprastos, buvo lengva su jomis bendrauti, o ir kaip konkurentės buvo stiprios ir ryžtingos.
 4. Ko išmokai per „Lietuvos Ledi 2015“?

  „Lietuvos Ledi“ man dar kartą įrodė, kad nevalia pasiduoti, net ir tada, kai jau galvoji, jog viskas klostosi prastai. Niekada neverta nustoti tikėti savimi, nes manau, kad tokiame renginyje pasitikėjimas savimi yra svarbiausias. Taip pat šis renginys padėjo suprasti, jog visada reikia turėti ryžto ir išsikelti tikslus, kurių nori pasiekti. Mano didžiausias tikslas, kurio be galo siekiau ir įdėjau daug darbo, buvo laimėti „Lietuvos Ledi“ –  tai aš ir pasiekiau. Be to, sužinojau, kad visgi svajonės pildosi, reikia to tik labai norėti ir įdėti pastangų.
 5. Kuo svarbus tau šis apdovanojimas?

  Apdovanojimas svarbus tuo, kad apgyniau Lietuvos Sporto Universiteto garbę ir grąžinau jam šitą titulą, jei galima taip išsireikšti. Taip pat įrodžiau sau, kad aš galiu save realizuoti kitokio pobūdžio renginiuose ir juose padaryti maksimumą, ne tik šokių scenoje. Be to, pergalė suteikė man dar daugiau pasitikėjimo savimi, tai – mano svajonės išsipildymas. Laikyti nugalėtojos taurę buvo geriausia mano gimtadienio dovana, nes šio apdovanojimo laukiau visus metus.
 6. Kaip manai, kaip paskatinti kitas studentes aktyviai dalyvauti šiuose rinkimuose?

  Manau, kad iš pradžių jas reiktų nuteikti, jog šiame renginyje nėra, ko bijoti, tai įdomuss renginys su laisvalaikiu, pilnu pramogų. Tai yra taip pat geras savęs ir savo jėgų išbandymas.
 7. Ar ateityje dar planuoji sudalyvauti panašiuose renginiuose?

  Toliau savo jėgas žadu išbandyti Lietuvos Sporto Universiteto šauniausios studentės rinkimuose, žinoma, jei jie bus organizuojami. Kas žino, gal ateity išbandysiu jėgas ir „Miss Kaunas“ rinkimuose :)