Universitete vykusi akcija „Lesė“

Universitete vykusi akcija „Lesė“

lese

Lietuvos sporto universitete nuo spalio 26 iki lapkričio 16 dienos vyko akcija , kurios metu buvo aukojama gyvūnų prieglaudai „Lesė“. Akcijos metu buvo paaukota labai daug gyvūnų maisto bei kitų gyvūnų priežiūrai reikalingų daiktų, kuriuos kelios universiteto studentės į prieglaudą pristatė lapkričio 19 dieną (ketvirtadienį), ir tuo pačiu aplankė nuskriaustus, paliktus, tačiau prižiūrimus gyvūnus.

Štai nuvykusių merginų komentarai:

Važiuodama į prieglaudą nesitikėjau, kad ten rasiu tiek mažų, mielų gyvūnėlių. Tačiau nuvykusi ten, pamačiau, kiek daug yra paliktų, ligotų gyvūnėlių, o tai labai nuliūdino. Tačiau man labai patiko jautrūs, globėjiški savanoriai, kurie dėl tų paliktų gyvūnėlių aukoja save, savo laisvalaikį. Pamatėme, kad kai kurios patalpos sutvarkytos, o kitoms reikia dar didelio remonto. Džiugu, kad yra žmonių, kurie taip stengias dėl tų gyvūnėlių, iš tiesų buvo malonu buvo nuvežti paaukoto maisto ir kitų reikmių bei nors truputį prisidėti prie gerumo… Žmonės, nelikit abejingi!” (Sandra)

Kai nuvykome į prieglaudą, mus šiltai sutiko prieglaudos darbuotojos. Dar neįėję vidun, išgirdome prieglaudos gyventojų garsus. Iškart buvo aišku, kad jų čia nemažai. O kad jų buvo tikrai daug, įsitikinome. Prieglaudoje gyveno ne tik senjorai šunys, ten buvo daugybė kitų gyvūnų, tokių kaip : katės, lapė, įvairūs paukščiai, driežai ir šeškai. Kadangi gyvūnų prieglaudoje nemažai, tad jiems labai reikia daug priežiūros. Nors yra daroma viskas, kas galima, jog būtų įmanoma suteikti prieglostį beglobiams gyvūnams, tačiau jo jiems tikrai trūksta iki pilnos laimės. Patalpos nėra visiškai pritaikytos gyvūnams, reikia didelės renovacijos. Tad ačiū tiems, kurie nepasididžiavo ir prisidėjo prie akcijos, jūsų ir mūsų dėka galime suteikti geresnį rytojų prieglaudos gyventojui.“ (Justė)

Mielas studente, gyvendamas patogiuose, šiltuose, mylinčiuose namuose, nepamiršk, jog kažkur yra prieglaudos, kuriose gyvūnai yra palikti, liūdni, bailūs, gyvena ne tokį patogų gyvenimą, kokį gyventų namuose su šeima. Tad jeigu turi vietos, noro, tikrai pasiimk augintinį, kuris suteiks tau džiaugsmo, o tu jam suteiksi visko, ko prieglaudoje gyvūnai negauna.
Nelikite abėjingi !

**Taip pat aukoti gyvūnų prieglaudai galima ir pervedant tam tikrą pinigų sumą į banko sąskaitą LT657044060006186558 (reikalingi pinigėliai patalpų išpirkimui). Pinigų pervedimo paskirtis: Kauno „Lesės“ patalpų pirkimui paremti.