LSU SA – „SA Prezidento taurės 2016″ laimėtojai

Šių metų šventinę, Vasario 16 dieną (antradienį), kaip ir kiekvienais metais, įvyko tarpatstovybinis renginys – krepšinio turnyras „SA Prezidento taurė 2016”. Šio turnyro organizatoriais buvo Lietuvos sporto universiteto atstovybininkai, kadangi praėjusiais metais būtent jie tapo I –osios vietos nugalėtojais.

Šiame turnyre dalyvavo 8-ios komandos: LSU SA; KK SA; VGTU SA; KTK SA; MRU SA (Vilnius); MRU SA (Kaunas); ASU SA; ŠU SA. Komandos burtų keliu bus suskirstytos į dvi grupes. Tarpusavyje komandos sužaidė po 1 kartą. Po abiejų pogrupių visų rungtynių, paaiškėjo, kad pirmąjame pogrupyje I vietą užėmė KTK SA; II – VGTU SA; III – MRU SA (Vilnius); IV- ASU SA., o antrame pogrupyje – I vietą užėmė LSU SA; II – KK SA; III – ŠU SA, o IV vietoje liko MRU (Kaunas).

Į antrąjį etapą – atkrintamąsias varžybas – pateko po 2 geriausias komandas iš kiekvienos grupės. Tai: I pogrupyje žaidusios KTK SA ir VGTU SA, o iš II pogrupio – LSU SA bei KK SA. Šiame etape buvo žaidžiama pusfinalio – finalo principu. T.y. Pralaimėjusi komanda iškrenta, o laimėjusi žaidžia su kitos grupės nugalėtoja. Šiame etape susitiko LSU SA ir VGTU SA komandos, po dviejų kėlinių galutinis rezultatas buvo 55-35, LSU SA komanda šią kovą laimėjo. Kitos varžybos vyko tarp KTK SA ir KK SA, kurios baigėsi rezultatu 55-37 – nugalėjo KTK SA. Vėliau sekė kova dėl trečiosios vietos, kurioje susitiko KK SA ir VGTU SA komandos. Kovoje visą laiką stipresni buvo KK SA, kurie ir laimėjo dvikovą rezultatu 37-22.

Didžiajame finale varžybos truko du kėlinius po 10 min., jame susitiko LSU SA ir KTK SA komandos. Kova buvo apylygė, tik po pratęsimo 36-32 LSU SA išplėšė pergalę ir tapo šio turnyro čempionais bei gavo progą antrus metus iš eilės organizuoti šį turnyrą. Džiugu, kad jau ne pirmus metus iš eilės įrodome, jog ne be reikalo atstovaujame Lietuvos sporto universitetui.