„NIŪRKA“

11196425_1094026590614623_1520529027_o

Balandžio 14 dieną mūsų universiteto studentai turėjo galimybę šauniai praleisti laiką Studentų atstovybės organizuojame renginyje „NIŪRKA“. Studentai rinkosi į Lietuvos sporto universitete esantį baseiną, kur turėjo progą išbandyti save nėrimo po vandeniu, šuolio į vandenį rungtyse, pamatyti, kaip gali kartu suburta komanda spręsti jiems skirtas užduotis, taip pat atlikti nemažai jėgų reikalaujančių užduočių ir, svarbiausia, smagiai ir aktyviai praleisti laiką savų draugų būryje.

Varžybose jėgas išbandė 4 komandos. Pirmąją – „Narų“ – komandą sudarė Algirdas Stuknys, Andra Jarulytė, Arnas Kisielius, Petras Poškus ir Marius Juknys. Taip pat sudalyvauti smagiose estafetėse neatsispyrė ir „Zoltan“ komanda, kurią sudarė Gintarė Toleikytė, sesės Ieva ir Gintarė Peterytės, Egidijus Jasėnas ir Eduardas Straigis. Džiaugiamės, kad mūsų universiteto šeimininkams iššūkį nusprendė mesti ir „Erasmus“ studijų programos studentai, pasivadinę „Šlapios žiurkės raudonos“. Jų komandai atstovavo Alex Perez, Remzi Satiroglo, Pedro Abal Del Blanco, Manuela Karaschewski bei Ezgi Merida Yasar. Ir galiausiai ketvirtoji komanda, kurią sudarė profesionalūs plaukikai, buvo „Swimpro“. Jos nariai: Deividas Grigalionis, Irmantas Vernickas, Asta Drevinskaitė, Jonas Zakarauskas ir Gediminas Piliponis.

Visos keturios komandos dalyvavo įvairiose estafetės rungtyse, kurioje netruko kūrybiškumo, žaismingumo bei dalyvių gebėjimo ne tik pačiam gerai atlikti užduotis, bet kartu ir gebėjimo pasirūpinti, kad ir komandos draugas sugebėtų ją atlikti užtikrintai. Po kelių estafečių rungčių liko dvi komandos, kurios susikovė finale, kur reikėjo atlikti kuo įspūdingesnį šuolį. Susumavus teisėjų skirtus taškus, paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo „Swimpro“ komanda, antrąją vieta džiaugėsi „Erasmus“ programos „Šlapios žiurkės raudonos“ studentai, o trečiąją vietą iškovojo „Zoltan“ komanda. Po renginio tiek varžybų dalyviai, tiek atstovybės nariai susirinko į studentų laisvalaikio kambarį, kur buvo apdovanotos komandos. Visi galėjo vaišintis arbata bei saldžiais užkandžiais. Niekas neliko neapdovanotas, bet svarbiausia buvo renginio metu tvyrojusi gera nuotaika ir puikios emocijos!